Nowa linia ciągników kompaktowych

Pojawiła się nowa linia ciągników kompaktowych Bobcat. Ciągniki kompaktowe Bobcat stanowią część oferty sprzętu do utrzymania terenu. Opierając się na sukcesie firmy na rynku północnoamerykańskim, Bobcat dąży do zajęcia miejsca w pierwszej trójce graczy w Europie oraz do podwojenia wzrostu na globalnym rynku do 2027 r. Wraz z ciągnikami kompaktowymi, gama obejmuje kosiarki i sprzęt do pielęgnacji murawy, a także istniejące miniładowarki gąsienicowe i małe ładowarki przegubowe firmy Bobcat.

Daniele Paciotti, dyrektor linii produktów w firmie Bobcat, powiedział: "Bobcat oferuje trzy platformy ciągników kompaktowych - serie 1000, 2000 i 4000 - na których znajduje się dziewięć nowych modeli o mocy od 25 do 58 KM, zaprojektowanych z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów. Pierwsze dostawy ciągników kompaktowych do naszych dealerów planowane są na luty, przy czym początkowo skupimy się na Włoszech, Wielkiej Brytanii, Polsce i krajach Beneluksu, gdzie nasi dealerzy wykazali duże zainteresowanie.

Ciągniki kompaktowe spełniające każde wymagania

Ciągniki kompaktowe Bobcat zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności, wszechstronności i niezawodności. Niezależnie od zastosowania, maszyny te pomagają wykonać pracę wydajnie dzięki solidnej konstrukcji, płynnej pracy, elastycznej konfiguracji i pełnej kompatybilności z szeroką gamą osprzętu Bobcat.

Każdy z dziewięciu modeli w gamie ciągników kompaktowych Bobcat różni się wielkością i mocą silnika, z możliwością wyboru między przekładnią manualną a hydrostatyczną: 3-punktowego zaczepu z teleskopowymi lub szybkimi cięgłami dolnymi oraz otwartych daszków i kabin. Wszystkie modele oferują całodzienny komfort w przemyślanej i obszernej przestrzeni roboczej. Wyposażone są w klimatyzację (modele z kabiną), amortyzowany fotel, regulowaną kierownicę, połączone pedały i intuicyjne, ergonomiczne elementy sterujące.

Zbudowane według tych samych wysokich standardów produkcyjnych, jakich oczekuje się od wszystkich urządzeń Bobcat, wydajność i niezawodność nowych ciągników kompaktowych została z powodzeniem zademonstrowana na rynku amerykańskim w ciągu kilku lat. A jeśli chodzi o konserwację, rozbudowana sieć serwisowa Bobcat zapewnia klientom wsparcie, którego potrzebują ich firmy.

Prawdziwie uniwersalne i dostosowane do potrzeb klienta

Łącznie dziewięć modeli oferuje szeroki wybór inteligentnych rozwiązań użytkowych i może być wyposażonych w przednie, środkowe i tylne przyłącza oraz przystawki odbioru mocy.

Sprawdzony system Bob-Tach jest standardem we wszystkich maszynach z opcją ładowarki czołowej, umożliwiając użytkownikom łatwe przełączanie się między różnymi osprzętami Bobcat w celu łatwego wykonywania wielu zadań, co zapewnia większą wartość i wszechstronność firm klientów. Zużycie paliwa jest ograniczone do minimum dzięki funkcji Eco PTO, natomiast połączony pedał zapewnia optymalną wydajność jazdy wydajnego 3-cylindrowego silnika.

Każdy model ciągnika Bobcat jest standardowo wyposażony w napęd na 4 koła. Klienci mogą go łatwo włączyć, gdy tylko wymaga tego praca - ciesząc się doskonałą mocą i trakcją nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Ponadto, filozofia firmy Bobcat będzie nadal obowiązywać dla wszystkich zatwierdzonych przystawek, obejmując homologację, certyfikację, zatwierdzenie techniczne oraz Plug&Play dla pełnej gamy przystawek tylnych, montowanych pośrodku lub z przodu.

Codzienna konserwacja jest prosta dzięki jednoczęściowej pokrywie silnika. Rozbudowana sieć dealerów Bobcat oznacza, że klienci mogą liczyć na kompleksowe doradztwo ekspertów, terminowy serwis oraz dostępność części zarówno do maszyn, jak i osprzętu. Oprócz doskonałego czasu pracy i możliwości serwisowania, każdy ciągnik jest objęty 24-miesięczną gwarancją na 2000 godzin pracy.

Wróć