UŻYWANE CZĘŚCI DO OSPRZĘTU BOBCAT

Właściwe narzędzia do pracy

 

Części zużywające się do osprzętu

Niezależnie od tego, czy zrywasz skały, czy zamiatasz gruz drogowy, Bobcat oferuje wysokiej jakości części do wszystkich swoich przystawek. Oferujemy szereg produktów spełniających wszystkie potrzeby, takich jak wytrzymałe wiertła do rekultywacji dróg do pilarki tarczowej, strugarki lub szlifierki obrotowej, a także szczotki do zamiatarek z różnymi rodzajami kutych dłut do młotów, zębów łyżki i krawędzi tnących. Oferujemy również wiele specjalistycznych narzędzi do innych osprzętów Bobcat.

Wybór odpowiedniego narzędzia do zamierzonego zastosowania jest kluczem do wydajności i sprawności osprzętu. Skontaktuj się ze swoim dealerem Bobcat, aby znaleźć najlepsze narzędzie odpowiadające Twoim potrzebom.

Włosie i szczotki

Szeroki wybór szczotek pierścieniowych, szczotek do rynien oraz szczotek do trzepaków do przystawek zamiatarek i mioteł kątowych. Wybierz pierścienie z włosiem z polipropylenu lub drutu stalowego, aby skutecznie zamiatać brud, zaschnięte błoto, żwir, lekki śnieg i inne zanieczyszczenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o asortymencie? Pobierz przewodnik po szczotkach do pierścieni, szczotkach do rynien i szczotkach do trzepania.

Krawędzie tnące

Krawędzie tnące są zaprojektowane tak, aby zminimalizować czas potrzebny na wymianę i zwiększyć pojemność łyżki. Zmniejszają czas przestojów dzięki zachowaniu długiego zużycia. Trwałe i długo zużywające się krawędzie tnące są wykonane z tego samego wysokiej jakości materiału, co ostrza stosowane w łyżkach produkcyjnych i są dostępne w różnych długościach.

Odwracalne, mocowane śrubami krawędzie tnące zapewniają dłuższą żywotność dzięki podwójnemu skosowi. W przypadku szczególnych wymagań dostępne są krawędzie gumowe lub poliuretanowe, które uzupełniają asortyment.


Zęby łyżki

Dobrej jakości i ostre zęby łyżki są niezbędne dla dobrej penetracji gruntu i wydajności maszyny. Tępe, zużyte zęby znacznie zwiększają wysiłek potrzebny podczas kopania. To z kolei zwiększa zużycie paliwa i powoduje większy poziom wstrząsów przenoszonych przez łyżkę na ramię kopiące.

Zęby są zaprojektowane do szybkiej i łatwej wymiany. Standardowe zęby są świetne do zastosowań ogólnych dzięki swojej wytrzymałości i kształtowi, idealne do dobrej penetracji podłoża. Inne profile zębów są dostępne dla specyficznych warunków.

Bity z końcówką węglikową

Szlifowanie, frezowanie i cięcie asfaltu, betonu lub skał to trudne zadania wymagające odpowiednich narzędzi. Bobcat oferuje różne rodzaje bitów zaprojektowanych z myślą o dopasowaniu do osprzętu i warunków frezowania.

Końcówki z węglika wolframu zapewniają wyjątkową odporność na zużycie i hartowany powietrzem korpus stalowy dla optymalnej penetracji i żywotności. Ich zoptymalizowany kształt zapewnia rotację bitu dla równomiernego zużycia. Posiadają również podkładkę dla zmniejszenia naprężeń i zużycia systemu uchwytu i trzymacza.


Narzędzia do rozbijania

Narzędzia do młotów Bobcat wykorzystują specjalny proces hartowania, aby zapewnić optymalne zastosowanie. Nasza najnowocześniejsza technologia kucia zapewnia doskonałe końcówki robocze, aby zapewnić najlepszą wydajność. Narzędzia do rozbijania Bobcat mają długą żywotność, są niezwykle wytrzymałe i mają wysoką wytrzymałość zmęczeniową.

Narzędzia są dostępne w wielu rozmiarach w zależności od modelu młota i mają różne kształty dla każdego możliwego zastosowania młota - ogólnego lub specjalistycznego. Od szeroko zakończonych przecinaków do asfaltu, przez dłuta do wbijania gwoździ, aż po szerokie podkładki do ubijania - wszystkie możliwości są objęte narzędziami Bobcat.

Zęby świdra

Przystawki ślimakowe Bobcat cieszą się sprawdzoną reputacją pod względem trwałości i wydajności. Nasz wybór wszechstronnych, trwałych narzędzi jest dopasowany do konkretnych zadań i współpracuje z ładowarkami i koparkami Bobcat.

Podczas wiercenia otworów, dopasuj wiertło i zęby do warunków glebowych, aby uzyskać gładkie i łatwe wycinanie otworów. Różne style są dostępne, aby spełnić wymagania różnych warunków glebowych. Heavy-Duty Auger Bits są do wiercenia w twardej ziemi, hardpan, łupki i asfaltu. Dla kruszącego się kamienia, twardej gleby z kamieniami, lub zamrożone ziemi, wybierz nasze Rock Auger Bits.