CZĘŚCI PODWOZIA BOBCAT

Wykorzystaj sprawdzoną fabrycznie trwałość i wyjątkową jakość jazdy

 

Części podwozia

Oryginalne części podwozia Bobcat są specjalnie zaprojektowane dla maszyn Bobcat zgodnie z naszymi specyfikacjami OEM. Zapewnij doskonałą zgodność konstrukcyjną pomiędzy gąsienicami gumowymi, rolkami zwrotnymi, wałkami i kołami łańcuchowymi, stosując oryginalne części podwozia Bobcat.

Główne cechy

Trwałe komponenty

Wytrzymałe rolki i koła zębate wykonane z kutej stali zapewniają płynną jazdę bez użycia słabych tworzyw sztucznych lub gumy. Oznacza to, że maszyna jest mniej podatna na przestoje i wymaga mniejszej konserwacji. Koła łańcuchowe są produkowane z kutej stali o klasie twardości HT-5. Jest to najwyższa ocena spośród wszystkich standardów w Bobcat w zakresie twardości, rozciągania, udarności, odlewania i powierzchni.

Łatwe czyszczenie wózka gąsienicowego

Poziomo zamontowany siłownik napinający tworzy więcej miejsca między podwoziem a gąsienicą, co ułatwia czyszczenie, dzięki czemu można łatwo usuwać materiał taki jak piasek, brud, błoto i gruz w ciągu dnia. Podwyższone wycięcia między rolkami również ułatwiają czyszczenie.


Komfortowa jazda

Przednie koła zębate, które poruszają się po drodze gumowej gąsienicy, wraz z szerszymi rolkami, pomagają zmniejszyć wibracje. W rezultacie, operator korzysta z większego komfortu i mniejszego zużycia gąsienic, co pomaga wydłużyć ich żywotność. Opcjonalny system zawieszenia skrętnego zawiera przednie koła zębate z podwójnym kołnierzem oraz szersze rolki zapewniające płynną pracę, łącząc komfort zawieszenia rolkowego ze stabilnością solidnie zamontowanego podwozia.

Zwiększona ochrona przed wykolejeniem

Stałe napięcie gąsienic związane z doskonale zaprojektowanymi tylnymi kołami zębatymi pomaga zminimalizować prawdopodobieństwo poluzowania i zjechania z gąsienic w trudnych warunkach pracy.