Dlaczego My?

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu maszyn i urządzeń budowlanych. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem maszyn i urządzeń budowlanych BOBCAT.

Dzięki wieloletniej współpracy z zagranicznymi producentami, oferujemy w naszym sklepie części oryginalne i zamienniki do maszyn i urządzeń budowlanych. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najatrakcyjniejsze ceny na rynku.

Wykwalifikowani mechanicy

Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników, którzy chętnie służą pomocą, fachowymi poradami na temat sprzętu, jego właściwego i optymalnego wykorzystania.

Oferujemy Państwu również kompleksową obsługę serwisową maszyn i urządzeń budowlanych. Nasz serwis jest wyposażony w odpowiedni sprzęt, dzięki czemu może sprostać każdemu zadaniu związanemu z naprawą sprzętu zarówno w naszym nowoczesnym warsztacie, posiadającym dwa niezależne miejsca, jak i na miejscu u klienta.

Ogromna wiedza i doświadczenie

Nasi mechanicy dysponują ogromną wiedzą oraz doświadczeniem, co realnie wpływa na wysoką jakość oferowanej przez nas usługi. Posiadamy również niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia. Wysokiej jakości sprzęt wraz z wykorzystaniem najnowszych technologii diagnostycznych, pozwala nam na bardzo szybkie i skuteczne działanie. Dysponujemy również ogromną wiedzą z zakresu hydrauliki, elektryki oraz elektroniki. Mamy swobodny dostęp do części zamiennych, dzięki czemu drobne naprawy czy szybki serwis pozwala na oddanie sprzętu do użytku nawet w ciągu doby. Posiadamy również wóz serwisowy, co umożliwia nam wykonanie określonych działań w terenie. Działamy szybko i sprawnie, a zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważnym aspektem. W związku z czym oferujemy zarówno części oryginalne jak i zamienne, aby dostosować poniesione koszty do możliwości klienta.

Stanowiska serwisowe umożliwiają naprawę kilku sprzętów naraz. Nasza kadra pracownicza jest dość rozbudowana, aby oprócz dokładnego serwisu, wykonać go w możliwie najkrótszym czasie. Na każdym etapie klient jest informowany o wykrytych usterkach, rodzajach części podlegających wymianie oraz pozostałych czynnościach serwisowych. Cennik naszych usług jest zgodny z wymogami rynkowymi z zakresu usług na najwyższym poziomie.