Serwis maszyn budowlanych i rolniczych

Od wielu lat zajmujemy się serwisem sprzętu budowlanego. A co to właściwie oznacza? Otóż jest to kompleksowa naprawa, którą poprzedza profesjonalna diagnostyka z wykorzystaniem najnowszego sprzętu. Oczywiście serwis to nie tylko naprawa awarii czy drobnych usterek, ale cykliczne kontrole stanu technicznego poszczególnego sprzętu budowlanego. Jest to bardzo ważne, gdyż niespodziewane awarie opóźniają prace budowlane lub drogowe, a jak powszechnie wiadomo terminy są tutaj bardzo istotnym wyznacznikiem w ich realizacji.

Jaki sprzęt budowlany serwisujemy?

Naszą domeną jest naprawa oraz serwis maszyn ogólnobudowlanych, ale także maszyn z budownictwa drogowego. Serwisujemy sprzęt każdej marki dostępnej na rynku np. Kubota, Wacker Neunson, Volvo, JCB - to tylko niektóre z najlepiej znanych i najczęściej wykorzystywanych podczas prac budowlanych. Jednakże głównie specjalizujemy się w naprawach maszyn firmy BOBCAT, szczególnie z najnowszej serii S. Pod tą marką kryją się mini ładowarki, ładowarki gąsienicowe i teleskopowe, mini koparki. Najbardziej rozpowszechnione są ładowarki z serii S, które bardzo często wykorzystuje się do prac budowlanych. Jest to sprzęt wysokiej jakości, który zdobył sporą popularność na rynku wtórnym. Wspomniana seria S posiada aż 12 modeli - nie wszystkie są aż tak popularne. Jedną z nich jest mini ładowarka S130, która posiada ochronną kabinę oraz łyżkę z zębami. Daje również spore możliwości z wykorzystaniem innego osprzętu. Maszyna ta jest bardzo przyjemna w sterowaniu - zwinna i skrętna, stąd też jej duża popularność. W zależności od modelu ładowarki z serii S, każda wyróżnia się innymi parametrami i dokładna znajomość ich budowy, skutkuje profesjonalnym serwisem, który przedłuża jej żywotność o kolejne lata pracy.

Co obejmuje serwis maszyn budowlanych?

Cała procedura zależy od tego, czy ma to być naprawa konkretnej usterki, czy może kontrola stanu technicznego, czy też naprawa połączona z przeglądem technicznym. Jednakże możemy tutaj wymienić co najmniej kilkanaście punktów, które wchodzą w skład serwisu sprzętu budowlanego:

  • Szczegółowa diagnostyka z wykorzystaniem najnowszych technologii tj. z wykorzystaniem certyfikowanych oprogramowań
  • Wymiana uszkodzonych części na komponenty oryginalne lub zamienne - zgodnie z preferencjami klienta.
  • Kontrola oraz naprawa układu hydraulicznego - hydraulika siłowa - regeneracja, odbudowa, modernizacja siłowników hydraulicznych
  • Kontrola i naprawa układów elektrycznych oraz elektronicznych
  • Remonty oraz modernizacja maszyn i urządzeń
  • Wymiana osprzętu koparek i ładowarek (łyżki, chwytaki)
  • Remonty silników spalinowych
  • Przeglądy konserwacyjne
  • Przeglądy techniczne

To są najważniejsze punkty związane z naszą ofertą. Oczywiście do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Każde nasze działanie realnie wpływa na przedłużenie żywotności sprzętu budowlanego. Prowadzimy również pełną dokumentację przeprowadzonych napraw oraz serwisów. Baza naszych klientów nieustannie się powiększa, co świadczy o zaufaniu klientów, co równocześnie potwierdza się również w nienagannych opiniach na temat jakości świadczonych przez nas usług. Żadna usterka nie jest dla nas problemem. Gorąco zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.