DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ I NIEZAWODNE DZIAŁANIE

Jedyne, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące wydajności stawiane przez inżynierów Bobcat.

 

Smary i oleje Bobcat

Gama oryginalnych olei i smarów Bobcat łączy w sobie wysoką wydajność, długą żywotność i trwałość. Są one wytwarzane z najlepszych olejów bazowych i specyficznych dodatków, aby zapewnić wyjątkowy poziom ochrony Twojego sprzętu Bobcat z taką samą jakością jak oryginalne fabryczne wypełnienie.

Wykonane według specyfikacji

Oryginalne smary i oleje Bobcat są mieszane na zamówienie, aby spełnić wymagania każdej maszyny i zoptymalizować je pod kątem ich przeznaczenia. Chociaż oleje przeznaczone do różnych zastosowań lub pochodzące od różnych dostawców mogą wyglądać podobnie, żaden z nich nie jest w stanie odtworzyć naszych oryginalnych mieszanek.

Równowaga wydajności i ochrony

Komponenty silnika, hydrauliki i przekładni wykorzystują oleje. Jednak każdy z nich jest zupełnie inny i przeznaczony do różnych celów w różnych warunkach. Oryginalne środki smarne Bobcat zapewniają najlepszą wydajność i ochronę sprzętu, ponieważ stosowanie niewłaściwego oleju może szybko wpłynąć na funkcjonowanie lub niezawodność maszyny.

Olej silnikowy

Olej silnikowy ma trudne zadanie. Musi wytrzymać wysokie temperatury i ciśnienia podczas spalania, a jednocześnie zapewnić smarowanie i inne funkcje podczas milionów obrotów silnika pomiędzy przeglądami.

 • Nasze wysokowydajne oleje zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalną ochronę podczas różnych warunków pracy. Oferują one doskonałe radzenie sobie z sadzą, ochronę przed zużyciem i odporność na awarię pod wpływem wysokich temperatur.
 • Niskopopiołowa formuła Bobcat Ultra Engine Power pomaga chronić katalizator spalin i filtry cząstek stałych, stosowane w najnowszych pojazdach o niskiej emisji spalin. Dzięki temu olej nadaje się do najnowocześniejszych niskoemisyjnych silników ciężkich.
 • Testowany przez Bobcat dla sprzętu Bobcat, aby zapewnić oczekiwaną wydajność. Żaden ogólny olej z półki nie może powiedzieć tego samego.

Olej hydrauliczny i hydrostatyczny

Olej hydrauliczny to krew i mięsień maszyny. Odpowiedzialny za dostarczenie mocy do grupy roboczej, musi zapewnić wydajne przenoszenie ciśnienia przy minimalnych stratach mocy lub wyciekach, jednocześnie chroniąc układ przed zużyciem i korozją.

 • Olej hydrauliczny i hydrostatyczny to unikalne, mieszane na zamówienie płyny zawierające najlepsze oleje bazowe i dodatki. Wszystkie płyny spełniają rygorystyczne specyfikacje Bobcat Engineering dotyczące jakości i niezawodności podczas produkcji.
 • Posiada niestandardową formułę, której nie można zastąpić żadnym innym produktem dostępnym na rynku i jest jedynym olejem zatwierdzonym do użytku w maszynach Bobcat.
 • Zaprojektowany, aby zapewnić optymalny przepływ i pompowalność w temperaturach poniżej zera, a jednocześnie zachować doskonałą stabilność podczas okresów użytkowania w wysokich temperaturach.
 • Specjalna formuła Bobcat nie może być powielana przez płyny hydrauliczne dostępne na rynku.

Smar

Bobcat oferuje różne smary do ochrony elementów maszyn w szerokim zakresie warunków pracy, aby spełnić Twoje specyficzne potrzeby.

 • Wysoce przyczepny: Wysoce przyczepna i spójna struktura; szerokie zastosowanie wielozadaniowe; zmniejszony wyciek i wydłużone dosmarowywanie przy rzadszym użytkowaniu.
 • Wielozadaniowy: Doskonała ochrona smarowanego sprzętu oferująca wydłużoną żywotność i zmniejszoną konserwację.

Olej do osi / przekładni

 • Olej do osi / przekładni to uniwersalny środek smarny o bardzo wysokiej wydajności. Został opracowany tak, aby spełniać lub przekraczać wymagania dotyczące przekładni i niektórych płynów hydraulicznych. Zaawansowana technologia zawarta w płynie optymalizuje wydajność sprzętu pracującego w szerokim zakresie środowisk i warunków.
 • Olej łączy wybrane oleje bazowe i zaawansowany pakiet dodatków, aby zapewnić zróżnicowane właściwości użytkowe smaru, wymagane w zastosowaniach związanych z dużymi obciążeniami w różnych układach napędowych sprzętu.
 • Olej zapewnia wyjątkową wydajność przekładniom i osiom napędowym.

Płyn chłodzący / środek zapobiegający zamarzaniu

Płyny chłodzące Bobcat PreMix zostały zaprojektowane specjalnie do ciężkich zastosowań Bobcat, zapewniając ochronę przed zamarzaniem w temperaturach nawet do -36°C.

 • Opracowane z myślą o idealnej ochronie silnika i układów chłodzenia poprzez zapewnienie skutecznego odprowadzania ciepła z silnika i zapobieganie przegrzaniu.
 • Maksymalna ochrona przed zamarzaniem, wrzeniem, korozją i tworzeniem się kamienia kotłowego zgodna z długoterminową stabilnością i właściwościami niepieniącymi.