ZUPEŁNIE NOWY ASORTYMENT PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI PODŁOŻA

 

 

Bobcat Sprzęt do utrzymania terenu

Z radością informujemy o dodaniu kilku nowych linii produktów do linii maszyn do utrzymania terenu na rok 2023. Oprócz istniejących produktów - małych ładowarek przegubowych i miniładowarek gąsienicowych - wprowadzamy na rynek ciągniki kompaktowe, kosiarki i sprzęt do pielęgnacji murawy, wszystkie zbudowane zgodnie z zasadami firmy Bobcat: wytrzymałe, niezawodne maszyny, zapewniające wysoką wydajność, najwyższy komfort i maksymalny czas pracy.

Ciągniki kompaktowe

Na rynku europejskim dostępna jest szeroka gama ciągników subkompaktowych i kompaktowych, z 9 nowymi modelami odpowiadającymi potrzebom każdego klienta. Każdy model różni się wielkością, mocą i rodzajem skrzyni biegów, z opcją otwartego zadaszenia lub kabiny.

Kosiarki

Przedstawiamy rodzinę kosiarek, w tym modele samojezdne i wolnostojące z zerowym promieniem skrętu oraz komercyjne modele pchane, zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższej jakości cięcie w krótszym czasie. Przeznaczone zarówno dla profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją trawników, jak i użytkowników domowych, kosiarki Bobcat są przeznaczone do każdego zastosowania, a ich pokłady tnące mają różne rozmiary.

Małe ładowarki przegubowe

Te przyjazne dla murawy, bardzo zwrotne maszyny łączą w sobie niewielką powierzchnię podstawy dla minimalnego naruszenia powierzchni z imponującymi możliwościami podnoszenia i imponującą wszechstronnością. Ich kompaktowe rozmiary i ciasno skręcający przegub pozwalają na pracę w ciasnych miejscach.

Miniładowarki gąsienicowe

Wykorzystanie dziesięcioleci doświadczenia firmy Bobcat w dziedzinie sprzętu kompaktowego w połączeniu z szeregiem innowacyjnych funkcji, które pomogą Ci przewyższyć środowisko w każdych warunkach. Dzięki doskonałej stabilności ogólnej i znakomitej trakcji te ultraprzenośne maszyny maksymalizują wydajność w ciasnych miejscach.

Sprzęt do pielęgnacji murawy

Po przejęciu firmy Ryan Turf Equipment, Bobcat udostępnia w całym regionie Europy specjalistycznie zaprojektowany, wysokowydajny sprzęt do pielęgnacji murawy (pod marką Ryan). Oferta wytrzymałych, komercyjnych i trwałych produktów obejmuje aeratory, zgrabiarki i wytrząsacze, opryskiwacze i wycinarki do darni.