ORYGINALNE CZĘŚCI BOBCAT

Maksymalna produktywność i wydajność, mniej kosztownych przestojów.

 

Dlaczego warto wybrać Oryginalne Części Bobcat?

Oryginalne części Bobcat dają pewność uzyskania jak największej wydajności Twojego sprzętu. Dzięki zastosowaniu zatwierdzonych części, zaprojektowanych i opracowanych dla maszyn Bobcat, możesz mieć pewność optymalnej wydajności i długowieczności.

Główne cechy oryginalnych części zamiennych


Chroń wydajność swojego sprzętu

Uzyskaj maksymalny czas sprawności, konserwując swoją maszynę przy użyciu części Bobcat. Nasze zespoły inżynierów i dostawców współpracują ze sobą, aby zapewnić, że części Bobcat zapewniają maksymalną wydajność w połączeniu z maszynami Bobcat. Mówiąc prościej, są one wytrzymałe, niezawodne i sprawdzone w działaniu.

Części regenerowane Bobcat

Wysokiej jakości, niezawodne części zamienne, które utrzymują sprzęt w ruchu - w cenie do 25% niższej w porównaniu z nowymi częściami Bobcat.

Lepiej dla środowiska

Regeneracja zmniejsza ilość odpadów trafiających na wysypiska i minimalizuje zapotrzebowanie na nowe surowce. Poprzez regenerację wnosimy istotny wkład w bardziej zrównoważoną planetę, utrzymując nieodnawialne zasoby w obiegu przez wiele lat. Regeneracja pozwala zachować do 85% energii zużytej do wytworzenia oryginalnego produktu.

Lepsze dla użytkownika

Części regenerowane Bobcat oferują taką samą jakość jak porównywalne nowe części i są produkowane z wykorzystaniem wyłącznie nowych, oryginalnych komponentów. Każda część poddawana procesom regeneracji przechodzi indywidualne testy, które odpowiadają oryginalnej specyfikacji technicznej. Zapewnia to optymalną funkcjonalność, wydajność i bezpieczeństwo.

Z Częściami Regenerowanymi Bobcat nie ma kompromisów. Zregenerowane przez Bobcat = Oryginalna część Bobcat.