FILTRY BOBCAT ZAPEWNIAJĄ DOSKONAŁE WYNIKI

Wydajność i niezawodność w każdych warunkach pracy.

 

Filtry

Jeśli Twój filtr trwa wiecznie, to znaczy, że nie filtruje! Zanieczyszczenia są wrogiem wewnętrznych systemów Twojego sprzętu. Słaba filtracja może pozwolić na przedostanie się zanieczyszczeń do układów wewnętrznych powodując awarię istotnych części i kosztowne naprawy. Chroń swoją inwestycję dzięki wysokiej jakości filtrom Bobcat, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić najbardziej zaawansowaną ochronę. Wszystkie rozwiązania w zakresie filtrowania znajdziesz w filtrach oleju, powietrza, paliwa i hydraulicznych Bobcat.

Doskonałe dopasowanie

Filtry zostały zaprojektowane specjalnie dla maszyn Bobcat. Oznacza to idealne dopasowanie, bezbłędne uszczelnienie i bezproblemową instalację.

Ochrona

Filtry nie tylko chronią kluczowe komponenty Twojej maszyny przed wpływem środowiska, ale także chronią Cię przed kurzem, zanieczyszczeniami i pyłkami. Nie ryzykuj zdrowia swojego lub swojej maszyny.

Oryginalna wydajność

Nasze filtry zostały zaprojektowane tak, aby utrzymać najwyższą wydajność przez cały okres między przeglądami. Filtry Bobcat po prostu działają od pierwszego dnia do następnego okresu międzyobsługowego.

Niższe koszty eksploatacji

Oryginalne filtry mogą być droższe. Jednak inwestycja zwraca się w postaci niższych kosztów operacyjnych i wyższej wydajności paliwa w porównaniu z nieoryginalnymi filtrami.

Zestawy filtrów i konserwacji Bobcat

wszystko czego potrzebujesz w jednym pudełku!

Prostszy i szybszy wybór, zestawy filtrów i konserwacji Bobcat to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu, gdy maszyna wymaga konserwacji.

  • Łatwość: Nie trzeba szukać poszczególnych numerów części ani studiować podręczników konserwacji. Pojedynczy numer części daje Ci wszystko, czego potrzebujesz w jednym pudełku.
  • Wygodne: Zabierz ze sobą odpowiednie zestawy konserwacyjne Bobcat i miej wszystkie potrzebne części zwykłe natychmiast pod ręką.
  • Zestawy filtrów: Zawierają wszystkie filtry stosowane w maszynie.
  • Zestawy konserwacyjne: Zawierają wybrane części potrzebne w okresach serwisowych 250 godz., 500 godz. i 1000 godz.